Національна асоціація кредитних спілок України
головна сторінка
принципи діяльності
нормативна база
умови членства
послуги
історія спілки
органи управління
свідоцтва та ліцензії
контакти
звітність та аудит за 2019 рік
звітність та аудит за 2018 рік
звітність та аудит за 2017 рік
звітність та аудит за 2016 рік
звітність та аудит за 2015 рік
звітність та аудит за 2014 рік
звітність та аудит за 2013 рік
звітність та аудит за 2012 рік
звітність та аудит за 2011 рік
агрокредитування
 


24 липня 2007 року відбулися установчі збори. На них були присутні 58 чоловік, за рішенням яких була створена кредитна спілка. На зборах був ухвалений Статут та були обрані керівні органи. На тому ж засіданні керівництву було доручено провести необхідні заходи щодо реєстрації кредитної спілки в держаних органах. 

9 серпня 2007 року Виконавчий комітет Мелітопольської міської Ради Запорізької області реєстрував юридичну особу з назвою Кредитна спілка «Мелітополь-кредит», а вже на початку листопада 2007 року кредитна спілка набула статусу фінансової установи. 

 

Після чого розпочалась праця кредитної спілки на підставі Законів України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», «Про кредитні спілки», «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», інших законів України та виданих відповідно до них нормативно-правових актів.

11 грудня 2007 року кредитна спілка отримала Ліцензію на залучення внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки. Після чого Спостережною радою кредитної спілки було прийняте рішення щодо вступу КС «Мелітополь-кредит» до Національної асоціації кредитних спілок України. 

На початку 2008 року були проведені деякі кадрові зміни і вже у лютому 2008 року розпочалась фактична робота кредитної спілки. 

Швидкого розвитку в кредитній спілки не вийшло, бо в країні розпочалась фінансова криза. Різке зростання курсу долара не сприяло притоку грошових ресурсів до кредитної спілки у вигляді депозитних вкладів. Але працівниками кредитної спілки було проведено роз’яснювальну роботу з вкладниками, тим самим було збережено більшість депозитних вкладів. 

На теперішній час кредитна спілка залучає депозитні вклади під 12-24% річних, та видає кредити під 26-36% річних. 

   
   
Національна асоціація кредитних спілок України